RK73H2ERTTD6191F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6191F
JLCPCB Part #
C5726185
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS