RK73H2ERTTD6042F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6042F
JLCPCB Part #
C7050782
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS