RK73H2ERTTD5761D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5761D
JLCPCB Part #
C6649669
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS