RK73H2ERTTD5620F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5620F
JLCPCB Part #
C7342797
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS