RK73H2ERTTD5231D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5231D
JLCPCB Part #
C6186235
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS