RK73H2ERTTD5102F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5102F
JLCPCB Part #
C6186231
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS