RK73H2ERTTD4421F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4421F
JLCPCB Part #
C6270843
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS