RK73H2ERTTD4421D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD4421D
JLCPCB Part #
C5851996
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS