RK73H2ERTTD3922F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3922F
JLCPCB Part #
C5851988
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS