RK73H2ERTTD3903F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3903F
JLCPCB Part #
C6649596
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS