RK73H2ERTTD3653F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3653F
JLCPCB Part #
C6186199
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS