RK73H2ERTTD3652F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3652F
JLCPCB Part #
C5726167
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS