RK73H2ERTTD3651D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3651D
JLCPCB Part #
C5851976
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS