RK73H2ERTTD33R2F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD33R2F
JLCPCB Part #
C6396697
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS