RK73H2ERTTD3163D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3163D
JLCPCB Part #
C7287412
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS