RK73H2ERTTD3162D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3162D
JLCPCB Part #
C5726163
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS