RK73H2ERTTD2873F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2873F
JLCPCB Part #
C5726158
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS