RK73H2ERTTD2701F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2701F
JLCPCB Part #
C6396679
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS