RK73H2ERTTD2700D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2700D
JLCPCB Part #
C6649577
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS