RK73H2ERTTD2552F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2552F
JLCPCB Part #
C6270802
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS