RK73H2ERTTD2430D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2430D
JLCPCB Part #
C5851956
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS