RK73H2ERTTD22R6F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD22R6F
JLCPCB Part #
C6649559
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS