RK73H2ERTTD2200D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2200D
JLCPCB Part #
C5726131
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS