RK73H2ERTTD2150F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2150F
JLCPCB Part #
C6649553
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS