RK73H2ERTTD2000F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2000F
JLCPCB Part #
C2599572
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS