RK73H2ERTTD18R0F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD18R0F
JLCPCB Part #
C6396656
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS