RK73H2ERTTD1871F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1871F
JLCPCB Part #
C7050687
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS