RK73H2ERTTD1781F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1781F
JLCPCB Part #
C6396647
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS