RK73H2ERTTD16R0F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD16R0F
JLCPCB Part #
C6396639
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS