RK73H2ERTTD1581D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1581D
JLCPCB Part #
C5726101
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS