RK73H2ERTTD1580F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1580F
JLCPCB Part #
C7287322
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS