RK73H2ERTTD1501D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1501D
JLCPCB Part #
C5851935
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS