RK73H2ERTTD1500D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1500D
JLCPCB Part #
C7342702
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS