RK73H2ERTTD1183D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1183D
JLCPCB Part #
C6270758
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS