RK73H2ERTTD1071D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1071D
JLCPCB Part #
C7287211
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS