RK73H2ERTTD1053F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1053F
JLCPCB Part #
C6270756
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS