RK73H2ERTTD1052D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1052D
JLCPCB Part #
C5874581
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS