RK73H2ERTTD1003D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1003D
JLCPCB Part #
C6649491
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS