RK73H2ERTTD1001D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1001D
JLCPCB Part #
C6182920
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS