RK73H2ERTTD1000F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1000F
JLCPCB Part #
C6649489
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS