RK73H2BTTD7503D
MFR.Part #
RK73H2BTTD7503D
JLCPCB Part #
C2578784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS