RK73H2BTTD7320F
MFR.Part #
RK73H2BTTD7320F
JLCPCB Part #
C880244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS