RK73H2BTTD54R9F
MFR.Part #
RK73H2BTTD54R9F
JLCPCB Part #
C2482797
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS