RK73H2BTTD2R05F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2R05F
JLCPCB Part #
C782219
Description
-55℃~+155℃ 2.05Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS