RK73H2BTTD2104F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2104F
JLCPCB Part #
C5139518
Description
-55℃~+155℃ 2.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS