RK73H2BTTD1R00F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1R00F
JLCPCB Part #
C160091
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS