RK73H2BRTTD8871F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8871F
JLCPCB Part #
C5851848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS