RK73H2BRTTD6200F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6200F
JLCPCB Part #
C5851828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS