RK73H2BRTTD5230F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5230F
JLCPCB Part #
C7050548
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS