RK73H2BRTTD5104F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5104F
JLCPCB Part #
C4239164
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS